Wikimedia Commons: diferencis tra lis versions

p
p (Robot: o zonti: tt:Викиҗыентык)
[[mhr:Викиклат]]
[[mi:Wikimedia Commons]]
[[mk:ВикимедијаЗаедничка Ризница]]
[[ms:Wikimedia Commons]]
[[mt:Wikimedia Commons]]
652

contributi